Przepraszamy za utrudnienia - sklep w kwietniu 2024 będzie nieczynny z powodu reorganizacji firmy.

Serwis automatów oddechowych prowadzony jest bez zmian.
Sklep i hurtownia internetowa TECLINE ZONE stanowi część działalności Centrum Nurkowego Diving NET w Siemianowicach Śląskich. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową i stacjonarną. Jako autoryzowani, przeszkoleni sprzedawcy zapewniamy profesjonalną pomoc przy zakupie i fachowe doradztwo w zakresie konfiguracji sprzętu nurkowego. Na co dzień używamy niemal wyłącznie sprzętu marki Tecline i szkolimy w oparciu o rozwiązania naszej rodzimej marki premium z czego jesteśmy dumni.

Jako centrum nurkowe organizujemy corocznie kilkanaście wyjazdów nurkowych (www.wyjazdy-nurkowe.pl), szkolimy nurków na wszystkich poziomach zaawansowania w ramach organizacji ASTD i PADI oraz prowadzimy Centrum Testowo-Serwisowe TECLINE. Gwarantujemy konkurencyjne ceny serwisu automatów oddechowych, oraz możliwość przetestowania sprzętu przed jego zakupem. Szczegóły w naszej ofercie

Prowadzimy również obsługę hurtową instruktorów nurkowania. Gwarantujemy szybkie przesyłki kurierskie oraz odbiór towaru na miejscu. Zasady współpracy z instruktorami uzgadniamy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy (tel. +48 531 775 529).